russian   ukrainian   english

NSIS - скриптова інсталяційна система Нулсофт

nsis

Інсталятор - це перше враження користувача про вашу програму. Повільне встановлення програми чи встановлення, яке супроводжується помилками, є найбільш дратівними комп'ютерними проблемами. Тому швидкий і зручний інсталятор безперечно має суттєве значення для вашого програмного продукту.
NSIS (Nullsoft Scriptable Install System) - інструмент, який допомагає програмістам створювати подібні інсталятори для Windows. До того ж, програма є абсолютно безкоштовною і поширюється разом з відкритим вихідним кодом.
Ви можете створити інсталятор, який матиме всі основні можливості: встановлення, видалення, зміна системних настроювань, дії з файлами тощо. Адже NSIS побудований на скриптах, ви можете створювати як звичайний, так і розширений варіанти інсталятора. В той час, коли деякі інсталятори програм часто додають сотні кілобайтів чи кілька мегабайтів до даних вашого інсталятора, NSIS забере максимум 34 Кб. Також, на відміну від багатьох подібних програм, NSIS має потужний скриптовий механізм, що дозволяє вам легко додавати логіку і обробляти безліч інсталяційних завдань. Підтримується сумісність з усіма основними версіями Windows: 95, 98, ME, NT, 2000, XP, а також Windows Server 2003. Програма використовує унікальні методи стиснення (ZLib, BZip2, LZMA) і надає можливість створення багатомовного інтерфейсу (понад 40 мов). Також доступно багато функцій, діалогів, програмних інтерфейсів, система підключення модулів, підтримка веб-інсталяції, створення патчів, інтеграція проектів, створення різних релізів чи автоматизованих побудов, а також легке і зручне редагування ваших проектів в улюбленому редакторі.
ЗАВАНТАЖИТИ
Український переклад

Домівка програми:
http://nsis.sourceforge.net.


Схожі програми:
в нашому каталозі схожих програм не знайдено.