russian   ukrainian   english

НОВИНИ ЗА СІЧЕНЬ 2004 РОКУ

30.01.04

Offline Explorer Pro v. 3 у мережі!
MetaProducts з гордістю анонсує вихід автономного переглядача Offline Explorer v3.0. Дана версія містить багато нових та поліпшених можливостей, що робить програму ще більш потужнішою! Докладніше...

29.01.04

Зроблено перші кроки по захисту нашої інформації від "примх" сучасної техніки :)
Вибачте, через велику завантаженість швидкість огляду ваших листів стала ще повільнішою :(  Але, будь ласка, майте терпіння...

28.01.04

Вийшла оновлена версія Offline Explorer Pro 2.9 Service Release 4. У даній версії виправлено ряд важливих помилок, через що робота програми значно поліпшилася. Також до програми додано деякі нові корисні можливості, включаючи резервування файлів, автоматичне визначення браузера і мови, фільтри URL тощо.

27.01.04

Відбулися тестування української розкладки версії UKR XP. Оновлену тест-версію можна тимчасово завантажити звідси. Незабаром очікується вихід оновленої, цілком перевіреної версії.

26.01.04

Виявлено нові модифікації вірусів. Дані екземпляри зараз досліджуються і незабаром найпопулярніші антивірусні засоби оновлять свої бази.

25.01.04

На домівці програми Able AutoRUN викладено переклади на російську та українську мови. Дана програма дозволяє створювати власні AutoRUN-файли для CD-R/RW- або DVD-R/RW-дисків.

24.01.04

У звязку з повідомленнями про помилки при запуску програми BeFaster нагадуємо усім, що для коректної роботи програми у вашій системі мають бути встановлені компоненти Visual Basic 6, які ви завжди можете завантажити за адресою www.ekremdeniz.com.

18.01.04

Розділ Новини розширено. Тепер він поділяється на дві підкатегорії: Новини і Статті.

Виберіть цікавий для вас розділ.