russian   ukrainian   english
< На головну >

АНТИВІРУСИ-СЕРВІСИ

Якщо ви маєте підозри, що файли на вашому комп'ютері вражені вірусами, перевірте їх у режимі реального часу. Виберіть потрібний файл, і він буде перевірений антивірусом на спеціальному сервері. Ви можете перевірити лише той файл, який зазначите у полі введення. Видалення вірусів, перевірка інших файлів, пам'яті комп'ютера і початкових секторів не є можливою. Для проведення такого тестування необхідно завантажити антивірусну програму для тієї операційної системи, що встановлена на вашому комп'ютері. Або скористайтеся наступними утилітами.

Перевірка від UNA

Максимальний розмір файлу для перевірки - 2 Мб. Також ви можете перевірити архіви поширених форматів: RAR, ARJ, ZIP, ACE, TGZ тощо, але окрім архівів (SFX), що саморозпаковуються.
Сервіс недоступний.

antivirus UNA - check viruses online

Перевірка від DrWeb

Ви можете перевірити відразу кілька файлів, попередньо запакувавши їх одним з відомих Dr. Web архіваторів: PkZIP, ARJ чи RAR. Вибраний для перевірки файл буде переданий на сервер. Саме тому, чим більше його розмір, тим довше доведеться чекати...

Dr. Web online

Файл:

Перевірка від Kaspersky Anti-Virus

Можна перевірити файл, размір якого не перевищує 1 МБ. Щоб перевірити декілька файлів, запакуйте їх у архів (zip, arj тощо) і перевірте його. Розмір архіву так само не повинен перевищувати 1 МБ.

Kaspersky online

Файл:

Якщо ви бажаєте перевірити наявність вірусів у офлайн, завантажте собі додаткові утиліти.

Виберіть цікавий для вас розділ.

< На головну >